Close

Укладальники шпал Dymax для екскаваторів та екскаваторів-навантажувачів

Укладальники шпал Dymax або захвати для шпал є одночасно пристроями і для укладання, і для виймання шпал. Вони однаково швидко (протягом кількох хвилин) можуть виконувати заміну як дерев’яних, так і бетонних шпал, і застосовуються разом з екскаваторами і екскаваторами-навантажувачами. Виконується швидка заміна від 20 до 50 шпал за годину, в деяких випадках ще більше, залежно від продуктивності машини і оператора.

Укладальники шпал Dymax створені для багатолітньої продуктивної роботи і служби, вони підвищують продуктивність при виконанні ремонтних робіт, пов’язаних із заміною шпал.

Головною особливістю кожної моделі є можливість повороту робочого органу на кут до 360°, який забезпечується гідроприводом, працюючим від індивідуального двигуна. Також є в наявності моделі укладальників для поворотних перекидаючих зчіпних механізмів (автозчеплень).

Надміцні нашпальні прокладки, призначені для роботи в важких умовах, можуть бути легкозамінені, якщо це потрібно. Це забезпечує надійний контроль над шпалами з боку операторів. 

Потужний циліндр під тиском надійно захищений від шкідливих (агресивних) елементів, властивих для робіт, пов’язаних із заміною шпал.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Забезпечені з’єднувальними штифтами для з’єднання з машиною (екскаватором).
  • Стандартний електрогідравлічний відвідний клапан. Для машини необхідно мати один комплект трубопроводів з двонаправленим потоком.
  • Шестерінчастий привід, що забезпечує поворот на 360°, з гідромотором колеса.
  • Потужний циліндр під тиском із вбудованим гідрозамком (стопорним клапаном).
  • Змінні твердосплавні опорні пластини ROKGÄARDTM.

Додаткові пристрої, які можна придбати заокремим замовленням, і які закріплюються на болтах.

Вигрібні пристрої/лопатки для щебня (баластнівила).

Dual-Pivot Model – Двохшарнірна модель

Single-Pivot Model – Одношарнірна (одновісна)модель

Dual-Pivot Model — Двохшарнірна модель